? Potřebujete poradit?

Proč nakupovat u nás

Naším zákazníkům nabízíme nejširší sortiment investičních stříbrných mincí v ČR. To díky tomu, že spolupracujeme s těmi nejvýznamnějšími světovými ražebnami a distributory drahých kovů. Naše společnost působí v České republice od roku 2011, když od tohoto roku převzala působnost v ČR od mezinárodní společnosti zabývající se dlouhodobě poradenstvím a distribucí investičních drahých kovů.

Díky dlouholetým zkušenostem a vzdělání našich spolupracovníků, mezinárodním zkušenostem, širokým okruhem dodavatelů a finanční stabilitě, můžeme našim zákazníkům nabízet světově nejuznávanější investiční mince a slitky, a to v prvotřídní kvalitě za velmi příznivé ceny.

Zlaté slitky a cihly nabízíme od předních světových producentů, zejména od společnosti Argor Heraeus SA, dále pak od společností Heraues a Umicore. Od těchto producentů nabízíme také slitky a cihly ze stříbra, platiny a palládia.

Investiční zlaté a stříbrné mince nabízíme od předních světových producentů, a to například od The Royal Canadian Mint, Perth Mint , United States Mint, Münze Österreich a dalších.

Díky silnému finančnímu partnerovi, kapitálovému zabezpečení a širokým obchodním vztahům, můžeme našim zákazníkům nabízet nejen aktuální ročníky oblíbených investičních mincí, ale také jejich starší ročníky.